Доставка збірних вантажів

Залишити заявку
Доставка збірних вантажів
Вибираємо оптимальні відстані для економії ваших грошей

Вибираємо оптимальні відстані для економії ваших грошей

Пошук водія і відповідного способу перевезення займає не більше години часу

Пошук водія і відповідного способу перевезення займає не більше години часу

Плануйте свій бізнес з урахуванням реальних даних від наших менеджерів

Плануйте свій бізнес з урахуванням реальних даних від наших менеджерів

Підберемо машину під будь-який вантаж

Підберемо машину під будь-який вантаж

Основные направления в области логистики

LTL(Less than Truck Load) частково завантажена вантажівка також доволі популярний вид доставки товарів, здебільшого коли Ваш бізнес працює з коліс, не має власних складських приміщень, або просто для малих замовлень.
LTL мінімізує Ваші витрати, тому що Ви сплачуєте лише за місце в великій вантажівці, а не за всю вантажівку.

Дозволяє зібрати вантажі з декількох точок і привезти їх разом, значно заощадивши на послугах митного терміналу і не тільки.
Наша компанія є 3PL оператором і готова задовольнити всі Ваші потреби в логістиці будь якої складності. Завжди раді бути корисними.

Працюючи з нами, Ви отримуєте не просто перевізника,а надійного партнера.

Ми готові вирішити практично будь-яку логістичну завдання.

Протягом 10 років компанія "Ratrans" показала стрімке зростання розвитку

Бондаренко Л. В.
від компанії "Кріоін інжиніринг"
16.09.21

ТОВ – “Кріоін інжиніринг” дякує ТОВ “РА ТРАНС” і особисто його директора Хмилецького Андрія Миколайовича за партнерство протягом довгого часу. Працюючи з ТОВ “РА ТРАНС” ми отримуємо ряд дуже важливих опцій, які важливі для розвитку нашого бізнесу:
1) Оперативність. Виконання перевезень АПК-класу вантажів, деякі з яких випаровуються в процесі транспортування.
2) Ефективність. Найчастіше потреба виникає несподівано і не завжди є можливість доставити вантажі безпосередньо, ТОВ “РА ТРАНС” готові 24 години на добу вирішувати поставлені завдання.
3) Економічність. Ми завжди приємно здивовані розцінками на послуги, що надаються ТОВ “РА ТРАНС”

Риженко Н.С
від компанії ТОВ «РУШ»
16.09.21

ТОВ «Ра Транс» є нашим постійним партнером у сфері міжнародних вантажних перевезень. За 2 роки співпраці, дана компанія змогла підтвердити свою високу професійність і компетентність. Всі наші проекти були виконані працівниками ТОВ «Ра Транс» оперативно і якісно.
Ми задоволені роботою компанії «Ра Транс» і рекомендуємо її як професійного і надійного партнера.

Троценко Е.А.
від компанії "ІНФОКОМ ЛТД"
16.09.21

ТОВ “ІНФОКОМ ЛТД” висловлює подяку колективу ТОВ “РА ТРАНС” за
допомога реалізації проектів за допомогою оперативної доставки вантажів авто і авіа транспортом
в таких напрямках:
– Україна
– Росія
– Казахстан
– Туркменістан
– Грузія
– Китай
– Замбія

Pamela Del Progresso
від компанії "RKB Trade SA"
16.09.21

RKB Trade SA (Switzerland) has been ordering LLC “Ra Trans” logistics services since 2018. All orders for shipment assigned to LLC “Ra Trans” have always been made in full scope on good technical and organization level with permanent communication with us.
LLC “Ra Trans” managers supervising delivery of our Goods proved to be pro-active and smart specialists and faithfully met all consignees’ demands. We would like to outline integrity of the rendered services, correct and result oriented approach in resolving the assigned tasks.
RKB Trade SA recommends LLC “Ra Trans” as a reliable partner for logistics to everybody looking for high quality services at reasonable prices.

Питання і відповіді
ЯКІ НАПРЯМКИ ОХОПЛЮЄ НАША КОМПАНІЯ?

Що стосується перевезень автотранспортом, то ми працюємо разом з Європою, країнами СНД також Іраном, Туреччиною, Іраком, Афганістаном. Відносно контейнерних перевезень-це вся Азія, Америка, Європа І авіаперевезення можливе в будь-яку точку світу

У НАС ВЖЕ Є КОМПАНІЯ, З ЯКОЮ МИ ПРАЦЮЄМО. ЯК ЦЕ ВПЛИНЕ?

Ми розуміємо, що у Вас вже може бути компанія, з якою ви співпрацюєте. І в той же час, клієнту часто вигідніше, коли існує конкуренція компаній. Ймовірно, ми зможемо запропонувати більш цікаві умови або ж інші канали перевезення, завдяки яким ви заощадите ваш час і гроші.

ЧИ Є МОЖЛИВІСТЬ ДОСТАВКИ ВАНТАЖУ "ВІД ДВЕРЕЙ ДО ДВЕРЕЙ"?

Так, така можливість є. Її вартість розраховується індивідуально, тому що залежить від багатьох параметрів.

СКІЛЬКИ БУДЕ КОШТУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ?

Вартість перевезення залежить від багатьох факторів. Крім того, на різних напрямках можуть впливати різні чинники. Тому, якщо у Вас є реальний вантаж, вказавши нам такі параметри: вага, габарити, маршрут, кращий вид транспорту, ми протягом 20 хвилин повідомимо Вам приблизну вартість даного перевезення.

ЧИ МОЖЛИВА РОБОТА З ВІДСТРОЧКОЮ ПЛАТЕЖУ?

Так, у нас гнучка система оплати наших послуг для постійних клієнтів, в тому числі можлива і розстрочка.

Форма зворотнього зв'язку

Напишіть нам, ми відповімо Вам протягом дня

Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних

Міжнародна доставка збірних вантажів – чудовий варіант вантажоперевезення для невеликого бізнесу

Доставка товару – це важлива послуга у веденні бізнесу. Зараз все більше людей купують товари в інших містах чи навіть країнах, а потім чекають на своє замовлення. Великі компанії можуть відправити кілька вантажівок, а ось для маленьких фірм у цьому є проблема. Оскільки відправка цілої вантажівки їм обходиться надто дорого. У їхньому випадку більше підійде міжнародна доставка збірних вантажів, яка вважається більш економним варіантом.

Це дозволить своєчасно виконати усі зобов’язання. До того ж ви зовсім не переплачуватимете за послуги, що важливо для невеликих компаній.Міжнародна доставка збірних вантажів фото

Що такого особливого у міжнародній доставці збірних вантажів?

Суть цієї послуги в тому, що ви платите не за всю вантажівку, а лише за місце в ній. Якщо бути точнішим, то за кількість зайнятого місця вами. Це просто ідеально для невеликої компанії.

Якщо говорити детальніше про переваги послуги, можна виділити такі моменти:

  • Ви не матимете додаткових витрат. Ви заплатите лише за місце у вантажівці.
  • Якщо є така необхідність, можна забрати вантаж із кількох точок. Вони будуть доправлені разом в обумовлені терміни.
  • Перевозять міжнародні збірні вантажі у спеціальному транспорті, який відповідає усім стандартам. Ви не будете хвилюватись за збереження товару.
  • Ви знатимете, де зараз вантаж. Це відбувається завдяки наявності системи відстеження.

Важливо розуміти, що на цьому позитивні моменти не закінчуються. Тепер можна сміливо обирати міжнародні збірні перевезення та відправляти товари до інших міст чи навіть країн.

Як здійснюється така послуга?

Якісна та своєчасна доставка – чітке виконання всіх поставлених завдань. Якщо говорити про тонкощі міжнародних вантажних перевезень збірних вантажів, важливо дотримуватися певних моментів:Міжнародна доставка збірних вантажів фото 2

  • Вам потрібно звернутися до спеціалістів. Ви повинні чітко вказати кількість товару, яку плануєте надсилати. Також вкажіть місто відправлення та прибуття. Якщо населених пунктів кілька, акцентуйте на цьому увагу.
  • Щойно транспорт буде повністю укомплектовано, товар буде відправлено. Не варто хвилюватись, що на це піде дуже багато часу. Адже вантажопотік досить великий та міжнародні перевезення збірних вантажів мають попит.
  • З клієнтом зв’яжуться про те, що вантажівка укомплектована і товар готовий до відправки. Весь маршрут відстежуватиметься.

Вам не доведеться ні за що хвилюватись. Головне зв’язатися зі спеціалістами та уточнити всі деталі. На основі отриманої інформації вони підберуть для вас найкращий маршрут. До того ж займуться й іншими тонкощами. Зокрема митними послугами, які потребує міжнародне перевезення збірних вантажів. Воно буде виконане за всіма правилами та клієнт залишиться задоволеним. В результаті ви захочете й надалі співпрацювати із професіоналами тривалий період.

У кого замовити міжнародні перевезення вантажів?

Зараз багато компаній на ринку займаються наданням послуг. Це забезпечує оптимальний вибір. Звернувшись до компанії Ра Транс, зможете отримати повний комплекс якісних послуг. Головне зв’язатися зі спеціалістом та уточнити всі тонкощі.

Оформляючи збірні міжнародні перевезення, ви не хвилюватиметеся ні про що. Вас порадують багато позитивних моментів:

  • Підсумкова вартість послуги залежить від індивідуального випадку кожного клієнта. Вона прораховується виходячи з товару, який перевозитимуть і маршрути.
  • Попри те, що офіс знаходиться в Дніпрі, територія надання послуг – ціла Україна. Це не лише Київ, Львів, а й інші міста.
  • Перевезення здійснюються до багатьох країн по всьому світу. Якщо говорити про напрямки, це не лише Європа, а й Азія, Африка чи Америка.

Співпрацюючи із професіоналами, зможете забезпечити своєчасну доставку вантажів за місцем призначення.