Про компанію

з 2011 року наша компанія забезпечує високоякісну логістику підприємствам України і Европи. Серед них як малі підприємці, так і самі великі виробники і рітейлери у своїх галузях. На сьогодні ми використовуємо весь наш досвід і новітні технології для забезпечення найшвидшої доставки по оптимальним цінам у 48 країн світу, а також в Україну.

Наша компанія має ексклюзивні контракти з багатьма великими перевізниками як автомобільного так і контейнерного транспорту. Розгалужена система агентів по всім напрямкам, з якими ми працюємо, дозволяє надавати більше варіантів для швидкої, оптимальної доставки, що дуже важливо в сучасному світі.

Середній термін роботи спеціаліста в нашій компанії складає 4 роки, тому Ви завжди маєте справу з професіоналами, які підкажуть і проконсультують Вас з питань логістики, розмитнення, зберігання і т.п.

Головний принцип нашої компанії, який вирізняє нас на ринку: “Якщо ми не можемо зробити добре, ми радимо Вам звернутися до інших, але не будемо робити аби як”.

Про компанію
 1. 01
  10 років

  досвіду міжнародних перевезень

 2. 02
  15 ТЛС

  працюють для Вас по всьому світу

 3. 03
  5000 реалізованих замовлень

  різної складності за роки існування

Основні напрямки в області логістики

Сфери, де ми можемо бути для Вас корисні

Основні напрямки в області логістики
Основные направления в области логистики

Автомобільний транспорт залишається основним у наших торгових відносинах з ЕС, тому це наш головний профіль діяльності. Ми знаємо як привезти швидко, знаємо як привезти, коли немає дозволів, знаємо як привезти нестандартні вантажі. Ми знаємо все, що треба лояльному клиенту.

В автомобільних перевезеннях є два основні напрямки:
- регулярні перевезення - тут важлива ціна, можливість її фіксації на якийсь період, своєчасність завантажень/розвантажень, постійний контроль пересування автомобіля. Завдяки нашій репутації ми маємо контракти з найбільшими автовласниками України, Литви, Польщі, Туреччини, що надає нам можливість виконати перевезення будь-якого об’єму, у будь-яку пору року.

- нерегулярні перевезення - зазвичай використовується малим та середнім бізнесом, який працює “з коліс”, тут дуже важливий індивідуальний підхід до кожного клієнта. Потрібно с самого початку розставити пріоритети (ціна, терміни, маршрут і т.п.). В цих перевезеннях дуже важливо с самого початку поставити правильні питання і тут Вам допоможе наш досвід у багатьох кейсах з доставки.

Контейнерні перевезення продовжують залишатися найдешевшим сполученням України і країн Азії, з яких окреме місце посідає Китай. В цьому напрямку ми можемо запропонувати декілька варіантів співпраці:

Море: FCL та LCL доставки відбуваються з усіх морських та річкових портів придатних для цього. Знаючи умови поставки згідно Incoterms ми запропонуємо Вам найвигідніші варіанти, враховуючи Ваші побажання по термінам, цінам, морським лініям. Тісна співпраця з портовими агентами з обох сторін, допомагає нам у вирішенні будь-яких складних питань, які Ви здатні поставити.

Залізниця: у 2021 році, нами спільно з партнерами було запущено прямий потяг з Китаю в Україну. Його головною перевагою стала швидка доставка за дуже помірну ціну. Фактично наші клієнти отримали ціну моря, а терміни автомобіля. Перший потяг прибув за 22 доби, і в подальшому ми плануємо лише поліпшувати ці результати. Другою перевагою є гарантоване місце на платформі, при своєчасному бронюванні, яке ми комфортно забезпечимо Вам у разі потреби.

48

досвід перевезень включає 48 країн з 4 частин світу(Європа, Азія, Африка, Америка)

5

мільйонів кг доставлених вантажів на рік

61

задоволених клієнтів за 2020 рік з якими проведено 493 перевезення.

10

років на ринку міжнародних перевезень

15

складів по всьому Світу, що забезпечують різні варіанти доставки для наших клієнтів

1

можливість надавати повний спектр послуг включаючи: всі види доставки, оформлення, зберігання ваших вантажів.

Форма зворотнього зв'язку

Напишіть нам, ми відповімо Вам протягом дня

Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних