Негабаритні перевезення вантажів

Залишити заявку
Негабаритні перевезення вантажів
Вибираємо оптимальні відстані для економії ваших грошей

Вибираємо оптимальні відстані для економії ваших грошей

Пошук водія і відповідного способу перевезення займає не більше години часу

Пошук водія і відповідного способу перевезення займає не більше години часу

Плануйте свій бізнес з урахуванням реальних даних від наших менеджерів

Плануйте свій бізнес з урахуванням реальних даних від наших менеджерів

Підберемо машину під будь-який вантаж

Підберемо машину під будь-який вантаж

Основные направления в области логистики

Як правило це вид перевезень використовується для доставки вантажів, які перевищують за вагою 22т і розміри причепа вантажівки 13,6м*2,5м*3,0м.
Наші логісти готові Вас проконсультувати, отримати всі необхідні дозволи у контролюючих органів країн, якими буде рухатися вантажівка.
В деяких особливо складних випадках для супроводу вантажу потрібно замовлення конвою, що для нас є звичайною справою, враховуючи досвід і зв’язки нашої компанії.

На сьогодні є велике портфоліо кейсів по доставці негабаритних вантажів з Туреччини, Польщі, Швеції, Італії, Німеччини, Росії, а також всередині України.
Кожен проект розробляла і виконувала команда РА ТРАНС. Ми готові надати Вам всю необхідну інформацію, зробити розрахунки і доставити вантаж в будь-яку точку світу. Завжди раді бути корисними.

Працюючи з нами, Ви отримуєте не просто перевізника,а надійного партнера.

Ми готові вирішити практично будь-яку логістичну завдання.

Протягом 10 років компанія "Ratrans" показала стрімке зростання розвитку

Бондаренко Л. В.
від компанії "Кріоін інжиніринг"
16.09.21

ТОВ – “Кріоін інжиніринг” дякує ТОВ “РА ТРАНС” і особисто його директора Хмилецького Андрія Миколайовича за партнерство протягом довгого часу. Працюючи з ТОВ “РА ТРАНС” ми отримуємо ряд дуже важливих опцій, які важливі для розвитку нашого бізнесу:
1) Оперативність. Виконання перевезень АПК-класу вантажів, деякі з яких випаровуються в процесі транспортування.
2) Ефективність. Найчастіше потреба виникає несподівано і не завжди є можливість доставити вантажі безпосередньо, ТОВ “РА ТРАНС” готові 24 години на добу вирішувати поставлені завдання.
3) Економічність. Ми завжди приємно здивовані розцінками на послуги, що надаються ТОВ “РА ТРАНС”

Риженко Н.С
від компанії ТОВ «РУШ»
16.09.21

ТОВ «Ра Транс» є нашим постійним партнером у сфері міжнародних вантажних перевезень. За 2 роки співпраці, дана компанія змогла підтвердити свою високу професійність і компетентність. Всі наші проекти були виконані працівниками ТОВ «Ра Транс» оперативно і якісно.
Ми задоволені роботою компанії «Ра Транс» і рекомендуємо її як професійного і надійного партнера.

Троценко Е.А.
від компанії "ІНФОКОМ ЛТД"
16.09.21

ТОВ “ІНФОКОМ ЛТД” висловлює подяку колективу ТОВ “РА ТРАНС” за
допомога реалізації проектів за допомогою оперативної доставки вантажів авто і авіа транспортом
в таких напрямках:
– Україна
– Росія
– Казахстан
– Туркменістан
– Грузія
– Китай
– Замбія

Pamela Del Progresso
від компанії "RKB Trade SA"
16.09.21

RKB Trade SA (Switzerland) has been ordering LLC “Ra Trans” logistics services since 2018. All orders for shipment assigned to LLC “Ra Trans” have always been made in full scope on good technical and organization level with permanent communication with us.
LLC “Ra Trans” managers supervising delivery of our Goods proved to be pro-active and smart specialists and faithfully met all consignees’ demands. We would like to outline integrity of the rendered services, correct and result oriented approach in resolving the assigned tasks.
RKB Trade SA recommends LLC “Ra Trans” as a reliable partner for logistics to everybody looking for high quality services at reasonable prices.

Питання і відповіді
ЯКІ НАПРЯМКИ ОХОПЛЮЄ НАША КОМПАНІЯ?

Що стосується перевезень автотранспортом, то ми працюємо разом з Європою, країнами СНД також Іраном, Туреччиною, Іраком, Афганістаном. Відносно контейнерних перевезень-це вся Азія, Америка, Європа І авіаперевезення можливе в будь-яку точку світу

У НАС ВЖЕ Є КОМПАНІЯ, З ЯКОЮ МИ ПРАЦЮЄМО. ЯК ЦЕ ВПЛИНЕ?

Ми розуміємо, що у Вас вже може бути компанія, з якою ви співпрацюєте. І в той же час, клієнту часто вигідніше, коли існує конкуренція компаній. Ймовірно, ми зможемо запропонувати більш цікаві умови або ж інші канали перевезення, завдяки яким ви заощадите ваш час і гроші.

ЧИ Є МОЖЛИВІСТЬ ДОСТАВКИ ВАНТАЖУ "ВІД ДВЕРЕЙ ДО ДВЕРЕЙ"?

Так, така можливість є. Її вартість розраховується індивідуально, тому що залежить від багатьох параметрів.

СКІЛЬКИ БУДЕ КОШТУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ?

Вартість перевезення залежить від багатьох факторів. Крім того, на різних напрямках можуть впливати різні чинники. Тому, якщо у Вас є реальний вантаж, вказавши нам такі параметри: вага, габарити, маршрут, кращий вид транспорту, ми протягом 20 хвилин повідомимо Вам приблизну вартість даного перевезення.

ЧИ МОЖЛИВА РОБОТА З ВІДСТРОЧКОЮ ПЛАТЕЖУ?

Так, у нас гнучка система оплати наших послуг для постійних клієнтів, в тому числі можлива і розстрочка.

Форма зворотнього зв'язку

Напишіть нам, ми відповімо Вам протягом дня

Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних

Міжнародні негабаритні перевезення – послуги з величезною кількістю тонкощів

Перевезення різних вантажів між країнами чи континентами вже давно стало нормою. Це стосується не лише доставки стандартних товарів. Так міжнародні негабаритні перевезення теж мають попит, оскільки до них потрібен дещо інший підхід.

Стандартні варіанти перевезення тут не зовсім підходять. Тут потрібний більш продуманий підхід та врахування величезної кількості деталей.Міжнародні негабаритні перевезення фото

У чому особливість міжнародних негабаритних перевезень?

Головна особливість тут ховається у самому вантажі. Якщо він за розмірами чи масою більше загальних прийнятих стандартів, то вважається негабаритним. Відповідно до нього виставляються дещо інші правила.

Так можна виділити кілька особливостей при перевезенні:

 • Для надання послуги потрібно підбирати спеціалізований транспорт. Просто у стандартні пропозиції такий вантаж просто не поміститися.
 • Часто міжнародна доставка негабаритних вантажів потребує наявності конвою для супроводу. Це потрібно обговорювати наперед, щоб надати таку послугу.
 • Найчастіше потрібно більш детально продумувати маршрут.
 • Ще одна важлива тонкість – у деяких ситуаціях вантаж мають перевозити водії зі спеціальними дозволами.
 • Отримання спеціальних дозволів у тих країн, якими рухатиметься транспорт.

Це далеко не всі тонкощі міжнародної доставки негабаритних вантажів, які потрібно враховувати. Зрозуміло, що самостійно в цьому не розібратися. Тут потрібна допомога професіоналів, які якісно нададуть необхідні послуги.

Які виділяють різновиди вантажів негабаритних розмірів?

Класифікація складається з таких груп:Міжнародні негабаритні перевезення фото 1

 • Великогабаритні. Тут товар хоча б за одним параметром більший за стандартні показники.
 • Важковагові. Це стосується тих вантажів, вага яких перевищує допустимі норми перевантаження на одну вісь чи весь транспорт.
 • Довгомірні. Тут або перевищено довжину понад 22 метри, або вони виступають за межі заднього борту більш ніж на 2 метри.

Зважаючи на основні різновиди, буде набагато легше у всьому розібратися. Кожен із цих випадків заслуговує на окрему увагу.

Крім цих моментів, важливо ще розуміти, що саме збираєтеся перевозити. Наприклад, це буде медична техніка чи обладнання для сільського господарства. А може це буде будівельна техніка чи електроопори. Важливо розуміти, що здійснюється й інше міжнародне перевезення негабаритних вантажів. У будь-якому випадку мають бути забезпечені належні умови для правильного транспортування. Це дасть гарантію того, що вміст доїде в цінності та безпеці.

Де замовити міжнародні негабаритні перевезення?

На сучасному ринку знайдете багато різних пропозицій від компаній, які надають такі послуги. Ваше завдання полягає в тому, щоб вибрати найкращу пропозицію. Пам’ятайте, що ціна має бути основним критерієм вибору. Тут важливо звертати увагу на інші моменти.

З компанією Ра Транс зможете вибрати міжнародні перевезення негабаритних вантажів, які здійснюються на найвищому рівні. Тут надають всі види послуг, у тому числі митне оформлення вантажів. Територія надання – ціла Україна (Київ, Львів та інші міста).

Крім цього, варто відзначити й інші приємні моменти:

 • Вантажоперевезення здійснюються за 4 напрямками: Європа, Азія, Америка та Африка.
 • Наявність величезної кількості складських приміщень.
 • Можливість прорахувати приблизну вартість за допомогою калькулятора.

Подбайте про те, щоб доставка вантажів була виконана за всіма правилами.